PMU GOLD

PMUGoldConference po raz pierwszy odbyła się w 2018 roku w Gdyni. Konferencja odbiła się szerokim echem w kręgach branży PMU gromadząc największe sławy i mistrzów makijażu permanentnego. PMUGold Conference jest największym i najważniejszym wydarzeniem PMU w regionie pomorskim i kraju. Dewizą towarzyszącą tworzeniu tego wydarzenia była JAKOŚĆ I DBAŁOŚĆ o usługi PMU w Europie oraz upowszechnianie dobrych praktyk makijażu permanentnego na najwyższym, mistrzowskim poziomie.

Kolejna, czwarta edycja PMUGold Conference odbędzie się w dniach 5-7 maja 2022 w Hotelu Countryard Gdynia by Marriot. Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się również najwięksi mistrzowie PMU z kraju i Europy.

 

"Niech wiedza, przyjaźń oraz mądrość, jakie popłyną od międzynarodowych mistrzów PMU podczas tej konferencji, zaowocują nową jakością Waszej pracy i mnóstwem zakochanych w Waszej pracy Klientek". 

Serdecznie zapraszam,

Iwona Donarska

Organizator:

Iwona Donarska Międzynarodowa Mistrzyni Makijażu Permanentnego „International PMU Congres Lwów 2016”. Mistrz o kwalifikacji międzynarodowej KCCK na poziomie III. Założycielka i główna trenerka w międzynarodowej szkole PMU „Permanent Make Up Academy – Iwona Donarska” w Gdyni, z akredytacją do nadawania kwalifikacji i jakości pracy linergitsów. Trener marki Dermatek. Spiker na wielu międzynarodowych i krajowych konferencjach oraz seminariach. Juror międzynarodowy mistrzostw krajowych i zagranicznych. Autorka wielu publikacji, oraz własnych technik pigmentacji. Właściciela salonu urody SPA od 2004r. Kosmetolog i wizażysta. Kurator na Polskę światowego stowarzyszenia European Association of Permanent Make-Up & Visage.